ХАРИЗМА КАЧ

воркшоп для тих, хто хоче змінюватся та розкривати себе як цікаву, яскраву особистість

ПРОГРАМА

вебінар 1

Що таке харизма?

● історія становлення;● розглядаємо типи та приклади;● створюємо свій образ.

вебінар 2

Як розвивати?

Протягом кожної сесії буде багато вправ, але тут особливий акцент на:● голос, його швидкість та гучність; ● працюємо над впевненістю в цікавому форматі.

вебінар 3

Імпровізуємо!

● практикуємо вміння на цікавих вправах - буде складно, але весело і результативно;
● отримаєш індивідуальний план розвитку на майбутнє.

РЕЄСТРАЦІЯ

Ти вже майже на курсі!

Подальші інструкції відправлені за контактами, які були залишені.

Can't send form.

Please try again later.

Illustration

Більше про мене

  15+ років на сцені (театр, конференції, тренінги)
  400+ проведених заходів (зараз переважно заходи в ІТ, але були часи і корпоративів:) )
  1300 — одночасно людей на моєму виступі (онлайн та офлайн)
  6000+ слухачів загалом
  треную та організовую івенти в ЕРАМ
  свого часу пройшла шлях від товстушки з купою комплеків до впевненої та самоіронічної спікерки

Враження від роботи зі мною:

«Альона допомогла підготуватися до виступу перед великою аудиторією на стадіоні. Завдяки роботі з нею, я зміг добре і головне спокійно витсупити. Прогонки виступу з нею, а також її фідбек в процесі, допомогли максимально добре підготуватися та виступити.
Рекомендую Альону всім, кому треба в короткий термін покращити навичку виступів та презентацій.»

«Рекомендую Альону всім, кому потрібно прокачати як навички виступів, так і самостійного створення презентацій - в результаті вам гарантовані не тільки потрібні навички та інформація, але й відмінна атмосфера в ході роботи»

«Я відвідала тренінг "Виступ на мільон" і я дуже задоволена результатами! Навчання було добре підготовленим, структурованим, простим і насиченим практичними порадами та вправами. Раніше я думала, що дуже багато знаю про публічні виступи, але Альона дала мені стільки нових лайфхаків та інформації! Я під глибоким враженням і планую відвідати всі її тренінги! Постійно рекомендую її курси з публічних виступів доповідачам курсів та конференцій, які організовую. Ви отримаєте багато ідей і нових навичок!»

«Курс Альони «Я - спікер» перевершив мої очікування!
Програма коротка, 5 занять по годині, а матеріал практичний й легкий до застосування. Вже після другого заняття я переробила свою презентацію для онбордінга нових клієнтів, мала успішний виступ та відчувала себе впевнено, як ніколи до цього.
Якщо раніше я неохоче бралася за підготовку презентації/виступу, то зараз з нетерпінням чекаю нагоди, щоб створити нову чи переробити стару презентацію, ба більше допомогти в цьому колегам.
Якщо ви початківець у виступах, як і я, не відчуваєте впевненості виступаючи перед аудиторією, не знаєте з якого боку підійти до підготовкито презентації тоді курс «Я - спікер» буде чудовим початком для вас!»

«Альона, дякую за цей курс!Інформації було багато, води – ні. Були навіть цікаві факти про фізіологію та психологію людини, які пояснюють наш страх перед аудиторією, таке корисно знати. Інформація чітко структурована та легко запам'ятовується + практичні завдання роблять свою справу. Тепер хвилювання перед виступом менше, а впевненості більше

«Один із найкращих тренерів з публічних виступів зі структурним підходом до підготовки. Допомагає створити лаконічну та незабутню презентацію, а також опрацювати впевненість під час виступу.»

 • Illustration

  Natalia Shostak


  Premium Segment та IB Development Center в Ukrsibbank BNP Paribas Group

«Рекомендую курс Альони, як практика, спікера з експертизою у стресовому полі – публічних виступах.
Подача курсу легка, впевнена і про головне.
»

Дякую велике Альон, що змогла позбавити страху публічних виступів. До роботи з нею я не розуміла, що корисного можна розповісти людям і чи дійсно їм буде цікаво. Як показала практика, завжди можна знайти таку тему та розкрити її як слід, з чим Альона допомогла.
Дуже подобається, що завжди є контроль структури виступу та презентації. Альона завжди дивиться, щоб тема була справді розкрита. Перший виступ пройшов на "ура". Розбір після нього був корисним.

FAQ

Зазвичай запитують це, але якщо що - пиши

 • Як проходить навчання?

  Залежно від обраної програми та формату. Може бути: індивідуальним, груповим, онлайн, офлайн, і навіть самостійним вивченням за допомогою відео. У всіх варіантах доступні опції перевірки домашніх завдань. Детальніше - на сторінках програм.

 • Скільки коштує?

  Залежно від обраної програми та формату. Детальніше - на відповідних сайтах.

 • Є індивідуальна підготовка?

  Так, з кожної програми ми можемо працювати індивідуально. Вартість в особистих повідомленнях . Тут ти можеш залишити свій запит.

 • Можемо замовити корпоративне навчання?

  Так. Це може бути як онлайн, так і офлайн тренінг, в Києві або в інших
  містах та країнах.

 • Виступаєш безкоштовно? Як запросити тебе бути спікером?

  Так. Якщо це конференції, які мені цікаві: благодійні заходи, івенти для університетів та школярів.

 • Ми точно не спрацюємось, якщо

  вважаєш, що існує “цілюща пілюля” і просто відвідати тренінг достатньо, щоб прокачати свої навички.

 • Де можна подивитися на твої виступи?

  Один із останніх виступів у відкритому доступі за посиланням. До того ж, зараз працюю над створенням свого ютуб каналу з корисними коротенькими відео.


Більше про публічні виступи та комунікації у Телеграм-каналі